• Maltepe Mah. Davutpaşa Cd. Davutpaşa Emintaş San. Sit. No:101/41
  • Pzt. Cm. 09:00 - 18:00

Hakkımızda

Hakkımızda

MARAKAPELUR TÜRKİYENİN LİDER PELUR KAĞIDI ÜRETİCİSİDİR

Eğer baskılı  ambalaj ihtiyacınız varsa doğru firmaya ulaştınız.

MARAKA, onlarca çeşidine sahip olduğu PELUR KAĞIDI,SARMA KAĞIDI ve AMBALAJ seçenekleri üzerine 1 renkten başlayarak teorik olarak sonsuz renge kadar ne isterseniz baskı yapabilmektedir (ancak çoğu müşteri sadece 4 renge kadar talepte bulunuyor).

Şirket, 15 yılı aşkın deneyime sahip olan baskı ve ambalaj üretimi konusunda uzman Yusuf Asaroğlu tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Bu nedenle mükemmel kalitede baskı yapmak ve mükemmel hizmet vermek alanında paylaşacak bizim de söz hakkımız vardır. Marakada’daki çalışma kültürü müşteri odaklıdır. Her zaman yardımcı olmaktan memnun olan profesyonel bir ekibiz.

MARAKA olarak  bilinen uluslararası kurumsal şirketlerin yanı sıra birçok adı duyulmamış küçük işletmeler için de baskılı ambalaj ,sarma kağıdı ve paketleme  ürünleri üretmekteyiz. Uygun fiyatlarla mükemmel baskılı ürünler isteyen herkesle çalışmaktan mutlu oluruz, bu nedenle eğer bir pazarlama ajansı, tasarım ajansı, bağımsız veya bir şirketi temsil ediyorsanız hızlı bir teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Örnek vermek gerekirse, baskılı  ambalajlarımız fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde, butiklerde, restoranlarda, ticari sergilerde, lansman partilerinde, festivallerde ve organizasyonlarda kullanılmıştır.

Tesislerimizde Flexo,ofsetve tifdiruk baskı makinelerimiz bulunmaktadır. Bu makinalarımız sayesinde hızlı bir şekilde ihtiyaç duyduğunuzda size çok hızlı geri dönüş sağlayabiliyoruz.

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin